Our People | Institute of Agricultural and Food Policy Studies
» ABOUT US » Staff Directory » Our People

Our People

Prof. Madya Dr. Shaufique Fahmi Ahmad Sidique
Pengarah
 
   shaufique@upm.edu.my
 +603-9769 1070
CV Ringkas
 
Nur Azilah Abd Aziz
Setiausaha
 
   nurazilah@upm.edu.my
 +603-9769 1068
Prof. Madya Dr. Normaz Wana Ismail
Timbalan Pengarah

   nwi@upm.edu.my
 +603-9769 1096
CV Ringkas CV Ringkas
 
Nurshahida Maad
Pembantu Tadbir (Perkeranian dan Operasi)
 
   nurshahida@upm.edu.my
 +603-9769 1075

 

Prof. Madya Dr. Mohd Yusof Saari
Ketua Laboratori

   mysaari@gmail.com  / yusofsaari_upm@upm.edu.my
 03-9769 1097
 03-8943 2611
CV Ringkas
 
Emmy Farha Alias
Pegawai Penyelidik
 
   emmyfarha@gmail.com
 Cuti Belajar
CV Ringkas
 
Suryani Darham
Pegawai Penyelidik

  suryani07@gmail.com
 03-9769 1084
 03-8943 2611
CV Ringkas
 Prof. Dr. Mohd Mansor Ismail
Ketua Laboratori

   mkk@upm.edu.my /  mohd.ismail504@gmail.com
 03-9769 1082 / 4905
 03-8943 2611
CV Ringkas
 
Dr. Tey Yeong Sheng
Pegawai Penyelidik Kanan
 
  tyeong.sheng@gmail.com
 03-9769 1074 
 03-8943 2611
CV Ringkas
 
Dr. Ahmad Hanis Izani Abdul Hadi
Pegawai Penyelidik  
 
  hanis.izani@gmail.com
03-9769 1094
03-8943 2611
CV Ringkas
 
Syahaneem Mohamad Zainalabidin
Pegawai Penyelidik
 
   syahaneemzainal@gmail.com 
03-9769 1069
03-8943 2611
CV Ringkas
Prof. Madya Dr. Sridar A/l Ramachandran
Ketua Laboratori

   sridar@upm.edu.my /  sridarupm@gmail.com
 03-9769 1067
 03-8943 2611
 
Prof. Dr. Ahmad Shuib
Felo Penyelidik

   mad.shuib@gmail.com
 03-9769 1081 
 03-8943 2611
CV Ringkas
 
Datin Paduka Prof. Dr. Fatimah Mohamed Arshad
Felo Penyelidik
 
fatima@upm.edu.my
03-9769 1083
03-8943 2611
CV Ringkas
Web Page
 
Dr. Marcel Djama
Felo Penyelidik
 
   marcel.djama@gmail.com
 03-9769 1496
 03-8943 2611
CV Ringkas
 
Dr. Illisriyani Ismail
Pegawai Penyelidik 

   illisriyani@gmail.com
 03-9769 1080
 03-8943 2611
CV Ringkas
 
Noor Baiti Rosli
Pembantu Tadbir (Perkeranian dan Operasi)
 
   noorbaity.noi@gmail.com
 03-9769 1066
 03-8943 2611
 
Nor Baizura Zamri
Penolong Pendaftar
 
   zbaizura@upm.edu.my
 603-9769 1071
 03-8943 2611
CV Ringkas
   
 
Shahrul Asri Paiti
Pembantu Awam
 
   amieayie91@gmail.com
 +603-9769 1076
Muhamad Samsudin Abd Samad
Pembantu Am Pejabat
 
   samsudin_as@upm.edu.my
 +603-9769 1076

 

Updated:: 01/07/2019 [zbaizura]

MEDIA SHARING

Institute of Agricultural and Food Policy Studies
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397691075
0389432611
C1590835020